Käina Noortekeskus on avatud noortekeskuse põhimõttel tegutsev vaba aja veetmise koht, mis on avatud kõigile 7-26.a noortele inimestele, kes austavad ja peavad kinni meie maja reeglitest.

Noortekeskuses on üks suurem ruum, väike kööginurk ja wc. Keskuses saab mängida piljardit ning erinevaid laua-ja kaardimänge, joonistada, telekat ja erinevaid filme vaadata, arvutit ja WiFi-t kasutada, raamatuid lugeda, koolitöid teha ja ka lihtsalt sõpradega koos meeldivalt aega veeta. Lisaks saab laenutada tennise ja lauatennise varustust, võrkpalli, korvpalli, discgolfi kettaid, Mölkky-t ja Petanki. Noortekeskusel on õue lauatennise laud ja vahetus läheduses asub spordiväljak. Igas kuus toimuvad erinevad üritused - võistlustest kinoõhtuteni välja, vastavalt sellele kuidas noorte ideid teostada jõutakse. Samuti pannakse suurt rõhku mitteformaalset õpet toetavatele tegevustele ja töötubadele. Igal aastal toimuvad noortele tasuta töötoad erinevatest valdkondadest, et tagada kõikidele noortele võimalus tutvuda erinevate võimalustega ning avastada oma loome- ja arengupotentsiaali. Noorte tööhõive valmiduse toetamiseks korraldatakse suviti töömalevat. Tihedat koostööd tehakse Käina kooli õpilasesindusega, Kaitseliiduga ja teiste noortekeskustega Hiiumaal.

Soovi korral võib noortekeskust rentida sünnipäevade või muu tähtpäeva tähistamiseks.  Noortekeskuse rent kuni neljaks tunniks on 40 eurot, iga järgnev tund +10 eurot.


Kui meie tegemistest ja igapäevaelust rohkem teada soovite, siis tulge meile külla! Olete kõik teretulnud.

Kontakt

Aadress: Mäe 2, Käina alevik, 92101 Hiiumaa

Telefon: 55631632

E-post: anna.lipp@hiiumaa.ee

Avatud: E-R 12.00-18.00

R 18.00-21.00 noored vanuses 13+